Automaty progresywne

Klasyczne automaty hazardowe od lat cieszą się popularnością. Najpierw triumfy święciły w stacjonarnych kasynach, obecnie również w internetowych. Ale coraz częściej na rynek wychodzą nowoczesne wideo automaty. Są one bardzo zaawansowane technologicznie.

To przede wszystkim automaty progresywne, oferujące bardzo wysokie wygrane. Najczęściej mają 5 bębnów, ale równie dobrze 3, a czasami nawet… 9! Możliwość najwyższych wygranych stwarzają te automaty, które są połączone siecią i obsługują kilka kasyn jednocześnie.

Niezbyt popularne, ale jednak dostępne są automaty z  7 bębnami. Z uwagi na dużą ich liczbę wystarczą tylko 3 takie same symbole obok siebie, aby padł zwycięski układ. To i tak niewiele ratuje sytuację – zbyt duża liczba możliwości i niewielkie wygrane sprawiają, że 7-bębnowe maszyny nie są łatwo dostępnymi na rynku.

Video automaty mogą mieć też bardzo dużą rozpiętość oferowanych linii wygrywających. Czasami jest ich kilka, a czasami nawet ponad 100. To samo tyczy się liczby oferowanych symboli – od kilku do kilkudziesięciu. Fakt, zazwyczaj oferują bardzo ciekawą grę, z wieloma dodatkowymi funkcjami. Specjalne karty, bonusy, a nawet całe rundy bonusowe, minigry, mnożniki wygranej, progresywny jackpot. Maszyny takie mają różne poziomy wypłacalności. Ale nawet przy tych najwyższych  nie ma co liczyć na tak częste wygrane, jak w klasycznych slotach. Ale gdy już padają wygrane są znacznie wyższe.  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *