Automaty z bębnami

Gry bębnowe to gry opierające się o automaty z bębnami. Powszechnie nazywane są jednorękim bandytą albo owocówkami. Ta druga nazwa odzwierciedla upodobanie graczy – od lat maszyny oferujące na ekranie owoce są najpopularniejszymi spośród tego typu gier. Często też owocówki są od razu siódemkami. Co to oznacza? A tylko to, że obok owoców na bębnach pojawi się też liczba siedem, która zapewni graczowi najwyższą możliwą w grze wygraną.

Najbardziej znaną z gier tego typu – owocówki i siódemki w jednym – jest bezdyskusyjnie Sizzling Hot. To właśnie ta gra zrobiła dosłownie zawrotną karierę w wersji stacjonarnej. Swojego czasu był dosłownie wszędzie – nie tylko w kasynach, ale też miejscach nie związanych z hazardem: sklepach, barach, zajazdach. Jeśli widziałeś gdzieś w Polsce maszynę to zapewne właśnie z Sizzling Hot. Swoją popularność zawdzięczał nie tylko dostępności, ale przede wszystkim wypłacalności sięgającej nawet 98%. Obecnie Sizzling Hot święci triumfy w internecie.

Sizzling Hot to klasyczna owocówka z pięcioma bębnami i ośmioma symbolami. Nie ma w niej żadnych kart specjalnych, dodatkowych bonusów. Jedynym „szaleństwem” jest opcja gamble, czyli ryzyka. Tylko prosta, ale emocjonująca gra. Trafienie najlepszego układu może przynieść graczowi nawet 1000-krotności postawionej stawki!

Inne gry typu owocówki i siódemki to między innymi Ultra Hot, Bars & Sevens, Golden Sevens, Hot 777 i Fruits’n Seven.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *