Mega Fortune

Mega Fortune – to gra, która zapisała się nie tylko w historii gier hazardowych, ale też w Księdze Rekordów Guinessa. To w niej padła najwyższa wygrana w historii gier bębnowych wynosząca ponad 17 milionów euro, czyli około 70 milionów złotych! Rekordowa wygrana padła w Skandynawii w 2013 r. i do tej pory nie została pobita. Do wygrania tak wielkich pieniędzy wystarczyło… kilka euro!

Mega Fortune doczekała się też nowszej, ulepszonej wersji – Mega Fortune Dreams. Obie są dostępne w kasynach online i obie cieszą się dużą popularnością. Wypłacalność tych gier wynosi około 96%.

Jak wygląda gra w Mega Fortune? Maszyna zbudowana jest z 5 bębnów z 25 liniami wygrywającymi. Jest dosłownie wypchana dodatkowymi kartami specjalnymi, funkcjami, minigrami, rundami bonusowymi, darmowymi spinami.  Zasady wypłacania są skomplikowane, ale gracz nie musi ich znać – maszyna wyliczy wszystko automatycznie.

Wysokie wygrane są możliwe dzięki progresywnemu jackpotowi. Aby tego uzyskać gracz musi wylosować co najmniej 3 symbole scattera, które pozwolą na darmowe spiny. Gdy w nich znów trafi koła bonusowe rozpocznie się dodatkowa runda. W tej pojawi się koło, a na nim trzy poziomy wygranej: rapid, major i mega. Koło kręci się, a gracz ma za zadanie zatrzymać je za pomocą przycisku: na konkretnej sumie lub strzałce, która kieruje gracza na kolejny poziom. Producentem gry Mega Fortune jest szwedzki projektant NetEnt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *