Mega Joker

Mega Joker – to tytuł, który warto zapamiętać. Pod nią kryje się klasyczny slot, oferujący świetną grę hazardową dla każdego gracza. Klasyczna, chociaż nie jest to do końca typowa owocówka. Oprócz standardowych symboli zawiera bowiem też specjalny symbol, którego nie ma w innych grach. To tytułowy joker, pozwalający na naprawdę wysokie wygrane.

W grze znajdzie się jeszcze kilka innych niestandardowych opcji, między innymi symbol scatter i dzika karta. Pierwszy pozwala na utworzenie zwycięskich układów i wypłacenie wygranych w sytuacji, gdy pojawi się na ekranie, niezależnie od jego położenia. Karta Wild  natomiast zwiększa możliwość utworzenia układów, „udając” inny symbol. Jak nie patrząc ich pojawienie się zawsze kończy się dodatkowym zyskiem dla gracza.

Gra Mega Joker to zabawa oparta na 5 bębnach i aż 40 liniach wygrywających. Jakby tego wszystkiego było mało są jeszcze dwie funkcje, które znacznie zwiększają szansę na wygraną – „supermeter mode” oraz “gamble”.

Jedną z największych zalet gry Mega Joker jest typ oferowanej wygranej, również inny niż w klasycznym slocie. Mega Joker oferuje jackpota progresywnego, co oznacza, że wygrane mogą być naprawdę wysokie. Rozpoczynając zabawę gracz nie zna dokładnej wysokości głównej nagrody, bo jest ona zależna od wykonanych gier, a dokładniej – wpłaconych pieniędzy. Ich część wpływa do puli jackpota progresywnego. Mega Joker może więc zapewnić wysokie wygrane!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *